IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

31 Stron V  « < 29 30 31  
Reply to this topicStart new topic
Ekstraklasa Patch Pes6, DOWNLOAD
Emmet
post May 31 2015, 19:50
Post #601

Użytkownik

Grupa: Użytkownicy
Użytkownik nr: 60,610

Cześć, mimo to, że temat stary posiadam pewien problem, który zauważyłem, mieli również tutaj poprzednicy. Mineło trochę lat i postawinowiłem sobie pograć w PES6 i zainstalowałem sobie tego oto forumowego patcha. Zrobilem dokładnie tak jak w instrukcji, niestety nie działa. Wiem, że to może być męczące, ale przeczytałem cały temat i próbowałem tylu sposobow ile tylko tu wyczytalem, lecz nadal bez skutku. Gra się włącza, pięknie intro z patcha leci i naciskam dowolny klawisz i tu zaczyna się COŚ, mam czarny ekran i na dole pasek, na którym napisane jest, która z opcji mogę wybrać. Następnie wybierając mecz już pięknie wszystko widzę, i te ligi i drużyny, ekstraklasa, pięknie ładnie, składy są, piłkę i stadion pod klawiszem page down/up mogę wybrać, wszystko super. Gdy odpalam mecz, wyłącza się PES i przenosi mnie do widowsa. Sprawdzałem, czy mam MX, ale nie mam, próbowałem również coś zmieniac w kitserverze, bez skutku. Wszystkie sterowniki mam zainstalowane. Nie mam pojęcia co dalej zrobić, a mam trochę wolnego czasu i chciałem sobie pograć w tą legendę. smile.gif. Czy ktoś jest mi w stanie z forumowiczów pomóc? Z góry przepraszam za odkop. smile.gif.

Ten post został edytowany przez Emmet: May 31 2015, 19:51
Go to the top of the page

+Quote Post

31 Stron V  « < 29 30 31
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 17th January 2018 - 16:02