IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
dual shock 2- klasy jakosci?
pietja
post Feb 27 2009, 12:51
Post #1

Użytkownik

Grupa: Użytkownicy
Użytkownik nr: 11,490

od ladnych paru lat mam dwa dual shocki 2. jeden z nich dostalem razem z konsola, drugi dokupilem po jakims roku czy dwoch jak mi sie jeden zniszczyl. zawsze gram na tym starszym, bo ma tak fajnie przyciski wyrobione, leciutko sie je wciska i krzyzak taki sliski fajny. dopiero wczoraj tak sie jakos przyjzalem temu drugiemu i stwierdzilem ze przeciez tez juz kilka lat ma, grane na nim tez bylo duzo a on ciagle jest taki jak byl, po prostu gorszy. chwile tak je porownywalem i zobaczylem ze w ogole jest jakos inaczej wykonany, tekstura galek bardziej chropowata, guziki wystaja... po porownaniu tych nadrukow z tylu zauwazylem miedzy nimi jedna roznice- po prawej stronie, zaraz nad napisem' made in china' jest literka, w tym lepszym A, w gorszym H. od razu nasunela mi sie mysl ze to jakas klasa jakosci, ale w necie cos nic nie moge znalesc na ten temat, dziwna sprawa... zauwazyl ktos moze juz to kiedys? czy to moze jakis zbieg okolicznosci po prostu, numer partii czy cos? generalnie pisze tego posta nie tylko jako ciekawostke, mam tez mala prosbe- czy posiada ktos moze pudelko od tego pada jeszcze? a jesli tak, to czy moglby sprawdzic czy jest na nim gdzies moze tez ta literka napisana? bo planuje zakup jeszcze dwoch padow i zalezaloby mi zeby tez byly takiej jakosci jak ten pierwszy. bylbym wdzieczny za odp..
aha, sorry za forme wypowiedzi srednia, ale jestem juz z 40h teraz na nogach (z czego spalem 4) przez egzaminy wiec sami rozumiecie:) Peace!
Go to the top of the page

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 20th January 2018 - 04:12