IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
Playstation3
Rivaldinho
post Aug 13 2006, 14:33
Post #1

Mgr zapał słomiany

Grupa: Ligowiec
Użytkownik nr: 1,957

Zbiera ktoś hajs na to? Jakie są wasze komentarze na temat tego wspaniałęgo sprzętu którego premiera już niedługo..... ??
Go to the top of the page

+Quote Post
lookass
post Aug 13 2006, 15:33
Post #2

Użytkownik

Grupa: Użytkownicy
Użytkownik nr: 1,126

Hmm trudno cokolwiek powiedzieć o czymś co jeszcze nie wyszło ale cena będzie oscylowała w granicy 2500 tys zł sad.gif

+Quote Post
Mooner
post Aug 13 2006, 18:24
Post #3

Użytkownik

Użytkownik nr: 2,015

czytalem w recenzjach ze xbox360 ma byc lepszy od playstation... ale to chyba nei pod względem graficznym tylko pod innymi apsektami..

+Quote Post
_DEVIL_
post Aug 13 2006, 19:03
Post #4

Ogòrek

Użytkownik nr: 678

PS3 napewno pod wzgledem graficznym bedzie lepsze od IX-a, wkoncu konsola wyjdzie przeszło pół roku pózniej.
PS.mam nadzieje że ja kupie.

+Quote Post
rav
post Aug 13 2006, 19:14
Post #5

Użytkownik

Użytkownik nr: 2,392

Dla next-genowego Tekkena bym może już zaczął pieniądze zbierać na trzeciego plejaka, (byłem pod wrażeniem renderowanego filmiku z Jinem Kazamą w roli głównej), ale po obejrzeniu trailera, który w miarę często zapodawany jest na Hyperze, wstrzymuję się ... Czekam na coś lepszego (na lepszy trailer, oczywiście biggrin.gif).

+Quote Post
Voytec
post Sep 28 2006, 18:58
Post #6

Arjen

Grupa: Patchmaker
Użytkownik nr: 3,481

sam mam PS2 i jestem baaardzo zadowolony z tego cudeńka. a co do PS3 to raczej kupie, za rok mam nadzieje smile.gif

pozdrawiam

Ten post został edytowany przez voytec: Sep 28 2006, 18:59

+Quote Post
norek
post Sep 30 2006, 04:16
Post #7

twój stary

Użytkownik nr: 296

Poki co uwazam ze w przeciagu 2 lat PS3 nie przebije graficznie X360.
Beda wypuszczac gry na zblizonych poziomach graficznych. Byc moze w pozniejszych tytulach
roznica nieco sie zwiekszy. Jednak na start polecalbym X'a z tego wzgledu ze kosztuje duzo mniej
a do czasu kiedy gry PS3 zaczna brylowac grafika to ów konsolka stanieje i to duzo.
Panowie z firmy Sony beda musieli grubo pomyslec nad zmniejszeniem ceny tego cacka
bo cena ktora zasugerowali jest stanowczo za wysoka no i Xbox postawil wysoko poprzeczke.
Pozdrawiam.

+Quote Post
Mani3k
post Sep 30 2006, 05:28
Post #8

Użytkownik

Użytkownik nr: 819

PlayStation zawsze biło konkurencję pod względem popularności, mam nadzieję, że tym razem również pod względem graficznym... a jesli nawet nie to i tak można ją (dop. PS3) kupować w ciemno bo i tak odniesie sukces ze względu na tytuły gier, o których inne konsole mogą pomażyć... to jest ten argument, który stawia PS3 ponad inne konsole...
Pozdro

+Quote Post
zyga
post Sep 30 2006, 07:23
Post #9

tomakssierobala.ru

Użytkownik nr: 120

Na X360 beda piraty ?? ;>

+Quote Post
Voytec
post Sep 30 2006, 07:28
Post #10

Arjen

Użytkownik nr: 3,481

norku, pamietaj że PS2 wwychodząc także kosztowało ok 2200 a teraz kosztuje 400 nowy. z PS3 będzie tak samo.
triangle.gif square.gif circle.gif x2.gif
l1.gif l2.gif

pozdrawiam

+Quote Post
popiol
post Sep 30 2006, 08:25
Post #11

Użytkownik

Użytkownik nr: 1,879

QUOTE(zyga @ Sep 30 2006, 10:24:22) [snapback]91172[/snapback]

Na X360 beda piraty ?? ;>

juz sa na to sposoby by grac na piratach na tym cacku biggrin.gif Ja tak caly czas rozmyslam i doszedlem do wniosku ze jak bede mial kase to raczej nie bede juz modernizowal/kupowal nowego kompa tylko wlasnie kupie Xa 360, conajmniej o polowe taniej niz nowy komp i nie musze sie martwic czy za dwa lata znow wyjdzie jakis Crysis 2, ktory bedzie mial wymagania 3gb ram i geforce 10000 i proca 5000mhz laugh.gif A konsoli nie trzeba modernizowac i to jest na plus, no i na dodatek nie trzeba nawet instalowac gier, co jest rewolucyjna sprawa. Przyznam szczerze ze nie mam zadnej konsoli, ale mialem kiedys PSX'a wyladowalem w niego wszystkie pieniadze z komuni (jakies 1500zl), ale potem zalowalem troche bo po pierwsze primo, kupilem go troche za pozno i wyszlo PS2 i se plulem w brode, ze chce miec PS2, po drugie primo sprzedalem PSX w lombardzie za jedyne bodajze 100zl mad.gif Na PS2 oczywiscie gralem wielokrotnie, najczescie w ISS/PES biggrin.gif Ale z X'em nie mialem nigdy stycznosci (no dobra jak bylem maly pamietam jak gralem w Bonda we 4 w videoboxie z kumplami, frajda byla, ale nie zapomne tego ogromnego pada blink.gif do ktorego nie moglem sie przyzwyczaic), wiec obawiam sie czy przypadnie mi do gustu pad od Xa 360, czy dobrze bedzie mi sie gralo w gry FPP, PESa etc. Gralem kiedys w MoH'a na PS2 na analogach bylo celowanie i jakos dawalo rady, gralem z kumplem na przeciwnikow konsolowych i zabawa byla przednia, szkoda ze na PC nie moza grac we dwoch vs PC, ale to jest w zasadzie zrozumialem, bo tam masz 2 pady, a tu jedna klawe... biggrin.gif Takze powaznie zastanawiam sie na zakupem w (nie)dalekiej przyszlosci nowego Xa, badz ewentualnie PS3, jezeli mnie ono przekona... smile.gif

Ten post został edytowany przez popiol: Sep 30 2006, 08:28

+Quote Post
Hayalet
post Nov 12 2006, 19:05
Post #12

Dyrektor                Internetu

Użytkownik nr: 1,605

Premiera PS3 nastąpiła! Japońscy klienci tłumnie oblegali sklepy (koczujące tłumy) i wszystko po to by zakupić ich ukochaną konsole wraz z grą Giant Enemy Krab (5.5/10 na jednym z serwisów internetowych) czekam na relacje japońców z konsoli, w końcu kanji mi nie obce ;].

+Quote Post
Rivaldinho
post Nov 19 2006, 12:27
Post #13

Mgr zapał słomiany

Użytkownik nr: 1,957

Na Ebayu można kupić PS3 z 60gb dyskiem za 1,500 ojro smile.gif
Inna akucja oferuje PS3 60gb dysk, 2 gry (Madden 07 i cos tam) + dodatkowy pad za 5,000 $
Cena wygóro0oo0wna troszkę smile.gif

Ten post został edytowany przez Rivaldinho: Nov 19 2006, 12:27

+Quote Post
Hayalet
post Nov 19 2006, 13:04
Post #14

No teoretycznie jest niedostępny, narazie mają go Ci którzy zakupili telewizor Bravia full HD z prawem pierwokupu na PS3, dlatego cena taka znośna, rozebrano już go na kawałeczki, jest cichszy od masońskiej żydokonsoli (czytaj iksrozjeb pełen obrót), pobiera więcej prądu o 50 W (toż to już 350!!), no i na każdym kupionym modelu zarabiamy 250$

+Quote Post
saper
post Dec 23 2006, 18:49
Post #15

legła

Użytkownik nr: 130

QUOTE(Mani3k @ Sep 30 2006, 08:32:50) [snapback]91167[/snapback]

W ciemno bo i tak odniesie sukces ze względu na tytuły gier, o których inne konsole mogą pomażyć... to jest ten argument, który stawia PS3 ponad inne konsole...
Pozdro

Stary post, dlatego takie głupoty piszesz (:

Sony straciło kilka ciekawych exclusive. Różnica graficzna nie będzie aż tak duża jak by się mogło wydawać nie którym. Jeśli PS3 będzie lepszy od Iksa, to będzie, ale tylko trochę, o tyle -- : ) Na razie prowadzi Iks, mniejsza cena...i takie tam P;
Ja liczyłem na MGS4 na Iksa, ale zdementowano ów plotkę. (A może wyjdzie ?;p)

Pozdrawiam,
saper

+Quote Post
malyksg
post Feb 7 2008, 22:35
Post #16

Użytkownik

Użytkownik nr: 9,932

kiedys na tvn turbo ogladalem taki program Gadżet i tam porownywali X360, PS3 i Wii i mowili cos, ze do PS3 mozna podlaczyc klawiature i po necie chodzic... bylem dzis w sklepie i sie pytam jednego gostka z rtv/agd czy na ps3 mozna smigac po necie a on mi mowi, ze moge se pograc on-line.... a za tem czy majac ps3 i dzialajaca do niego klawiature i mysz moge surfowac po internecie, jak tak to czy ps3 jest w stanie odczytywac pliki w pdf. ? jakies pliki tekstowe odtwarzac filmiki np. z youtube ?
z gory dzieki za info smile.gif

+Quote Post
Tomak
post Feb 8 2008, 16:29
Post #17

Król Rapu

Użytkownik nr: 452

Nie wiem jak z .pdf'ami, ale po niecie latasz normalnie, nawet bez klawierki. Nie ma żadnego problemu z oglądaniem filmików na YT.

+Quote Post
Hayalet
post Feb 11 2008, 16:04
Post #18

Support apletów narazie dość mocno ograniczony, więc aż taka bajera nie jest.
No i nie ma polskich czcionek.
Czy też weby 2.0 lubią sobie nie działać.
Moim skromnym zdaniem jest to co najwyżej alternatywa gdy wysiądzie Ci pc, ale nie pełnoprawny konkurent w dziedzinie przeglądania stron.

Ale spokojnie, kilka update'ów i wsio będzie śmigać jak marzenie.

+Quote Post
JnR
post Nov 2 2008, 15:59
Post #19

Użytkownik

Użytkownik nr: 12,874

Słyszałem że niektóre gry na PS2 działają na PS3 może ktoś powiedzieć czy Dragon Ball Z budokai tekenachi 3 działa na ps3 ??

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 17th January 2018 - 23:15