IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
XBOX360 Elite / PES 2009 PATCH ., One question about it ;)
Vadiim
post Aug 6 2009, 17:27
Post #1

Użytkownik

Grupa: Użytkownicy
Użytkownik nr: 8,552

Witam

Mam pytanie odnośnie Pro Evo 2009 na XBOX360 .

Po praktycznie rocznym graniu w FIFA 09 NG na konsolkę, kupiłem ostatnio PESIORA, tak jakoś żeby się troszkę oderwać od FIFULCA, którego już na wszystkie strony "wybadałem".

Po rozegraniu paru meczów w Pesiora oczywiście poczułem wielkie, ale to naprawdę wielkie braki w tej grze. Brakuje mi tego czym do niedawna zajmowałem się na co dzień, grając jeszcze na blaszaku w poczciwego Pesiora oznaczonego numerkiem 6 - Mowa oczywiście o różnego typu dodatkach (Najbardziej boleśnie odczuwalny jest brak Option File, który jak sami wiecie doskonale odgrywa główną role w PRO i bez niego raczej granie zaledwie kilkoma licencjonowanymi drużynami staje się bardzo, ale to bardzo szybko NUDNE smile.gif )

W temacie jakichkolwiek Patchów na platformę X360 jestem kompletnie zielony i mam tutaj do Was jedno pytanie, też pewnie nie ma wielu graczy w Polsce, którzy ciupią na Xie, ponieważ sami wiemy doskonale, że Poland to jeszcze blaszakomania, no ale być może ktoś tutaj akurat jest na tym forum zarejestrowany, kto ma pojęcie jak SPATCHOWAĆ PRO EVO 2009 na Xbox360? ..

Czy jest w ogóle jakikolwiek patch na tą platformę do tej wersji EVO?

Orientuje się ktoś może w tych zagadnieniach?

Pozdrawiam ;-)
Go to the top of the page

+Quote Post
michup
post Aug 11 2009, 11:55
Post #2

Użytkownik

Grupa: Użytkownicy
Użytkownik nr: 3,668

Oczywiście, że są. Tylko jest problem, jeśli chcesz patchować ORYGINALNEGO Pesa 2009, to trzeba mieć specjalną nagrywarkę, żeby zgrać Pro Evo na dysk, bo tylko na dysku można wgrać patcha do obrazu. Następnie spatchowany obraz trzeba nagrać na płytkę, która odpali tylko na przerobionej konsoli. Po więcej szczegółów odezwij się na GG 4457440 (często niewidoczny)
Go to the top of the page

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 17th January 2018 - 23:16