IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
Play Station 3 Czy Xbox 360 ?
1922lechpoznan19...
post Mar 14 2009, 19:03
Post #21

Użytkownik

Grupa: Użytkownicy
Użytkownik nr: 13,312

Ja również stoje przed dokonaniem wyboru. Do pleja jest mi bliżej bo na PSX i na joysticku do tej konsoli się wychowałem biggrin.gif . Grafika moim zdaniem lepsza jest na PS3 niż na Xbox'ie. Tylko nie wiem jak z grami na PS3. Z tego co szukałem, na necie, znalazłem pełno gier do ściągnięcia na Xbox'a a na Play Station 3 jakoś ich nie widze dry.gif . Jedynie to przemawia do mnie, abym kupił pudło od Microsoft'u tongue.gif .
Go to the top of the page

+Quote Post
MYSZa7
post Mar 15 2009, 15:40
Post #22

Galacticos

Użytkownik nr: 6,755

CYTAT(1922lechpoznan1922 @ Mar 14 2009, 19:07) *
Ja również stoje przed dokonaniem wyboru. Do pleja jest mi bliżej bo na PSX i na joysticku do tej konsoli się wychowałem biggrin.gif . Grafika moim zdaniem lepsza jest na PS3 niż na Xbox'ie. Tylko nie wiem jak z grami na PS3. Z tego co szukałem, na necie, znalazłem pełno gier do ściągnięcia na Xbox'a a na Play Station 3 jakoś ich nie widze dry.gif . Jedynie to przemawia do mnie, abym kupił pudło od Microsoft'u tongue.gif .

Tylko,że jak będziesz ściągał pirackie gry na X-a to nie pograsz sobie przez neta i mogą ci zbanować konsolę za nielegalny soft smile.gif

+Quote Post
whan
post Mar 15 2009, 16:26
Post #23

Let's FIFA10!

Użytkownik nr: 2,487

Jak nie masz 200 zł na grę to na PS3 nie pograsz... smile.gif Jak nie masz 200 zł na grę to na X360 pograsz ale na szczęście Cię zbanują.

Grafika jest taka sama na obu konsolach. Gier jest więcej na X360, a PS3 ma napęd bluray i bezpłatne online, który na konsoli M$ kosztuje 100-150 pln rocznie.

Obecnie mam X360, w niedługim czasie planuje kupić również konsolę Sony, ale raczej tylko po to, żeby ładnie wyglądała no i bluray również się przyda.

+Quote Post
who_me
post Mar 15 2009, 16:43
Post #24

Użytkownik

Użytkownik nr: 1,875

Gdzie ty wyczytales ,ze grafika na xbox360 jest gorsza od ps3 - jest porownywalna.....zazwyczaj roznica jest w nasyceniu kolorow . Nie daj sie zwiesc opiniami fanboy'ow o tym ze killzone2 kosi graficznie bo gra maskuje niedociągniecia głebia widzenia i rozmyciem obrazu. Tekstury są fatalne. Jezeli chodzi o grafe to Crisis ma o klase laepsza/ Fizyka? biggrin.gif juz w FEAR byla lepsza.
Nastepna sprawa to nie daj sobie wciskac kitu o 10 latach dla ps3 bo to zwykly marketingowy zabieg.Okolo 2012 zanosi sie na nowa generacje konsol ,a wtedy x36 i ps3 pojda w odstawke.Teoretycznie xbox360 ma 10% wydajniejsza grafike ,ale w praktyce watpliwe zeby byly jakies roznice.Ps3 ma bluraya ,ale jak mozna wyczytac w wielu miejscach nie bedzie to wplywalo na grafike ,a raczej na rozbudowanie gry.Zreszta pewnie za jakis czas beda wychodzily gry na dwoch plytach dvd dla x.

Jezeli przemawia za toba kwestia ,,kopii bezpieczenstwa,, to chyba nie masz sie co zastanawiac . Na przerobionym(mowa o oprogramowaniu xtreme 1, ... ) xboxie mozesz grac online bez ryzyka bana ,ale oczywiscie tylko na plytach ze sklepu.
Granie na xbox360 na 12 miesiecy to wydatek okolo 130 zl. Oczywiscie dema gier,stare pelne wersje, muzyka, seriale i inne bajery sa za darmo.

Jezeli chodzi o wersje to tylko z dyskiem.

Ten post został edytowany przez who_me: Mar 15 2009, 17:04

+Quote Post
Guest_EvilIslands_*
post Mar 15 2009, 18:06
Post #25

Goście

Gadacie bzdury wink.gif , na przerobionym xboxie z zawsze najnowszym flashem można grać w multiplayera normalnie na piratach , i jesli gry maja wszystkie aktualizacje to sie nigdy nie dostanie bana , jedynie jak sie zlapie jakas wersje testowa albo odpali gre dużo przed premierą bo nieraz szybciej są na necie niż wychodzą do sklepów . Znam 2 osoby co grają na xboxie360 na piratach przez neta juz ponad rok i jakoś nie dostali bana , zreszta wystarczy poczytać w internecie że bany to wyjątki , zobaczcie jak mało banów leci na tyle użytkowników xboxa . Xbox360 ma ogólnie 2 wady względem ps3 , gorszy pad ( co kto lubi ) noi strasznie sie grzeje i często pada , trzeba samemu sobie chłodzenie poprawić a to się wiąże z stratą gwarancji ( przerobienie flashem napędu nie jesli przed wyslaniem wgra sie oryginalny flash ) . Ps3 nie przerobisz wogole , i jest mniej gier . pozdro

+Quote Post
who_me
post Mar 15 2009, 19:35
Post #26

Użytkownik

Bana nie dostaje sie z miejsca tylko jestes dodawany na liste czekajacych na bana i mozesz go nawet dostac po miesiacu od wykrycia.Z tym graniem na piratach to ty przesadzasz bo za piracka plyte w dvd-romie z wlaczonych kablem do neta kolega dostal bana na konsole.

+Quote Post
Kettger
post Mar 16 2009, 12:14
Post #27

Użytkownik

Użytkownik nr: 10,892

CYTAT(whan @ Mar 15 2009, 16:30) *
Jak nie masz 200 zł na grę to na PS3 nie pograsz... smile.gif Jak nie masz 200 zł na grę to na X360 pograsz ale na szczęście Cię zbanują.

Grafika jest taka sama na obu konsolach. Gier jest więcej na X360, a PS3 ma napęd bluray i bezpłatne online, który na konsoli M$ kosztuje 100-150 pln rocznie.

Obecnie mam X360, w niedługim czasie planuje kupić również konsolę Sony, ale raczej tylko po to, żeby ładnie wyglądała no i bluray również się przyda.

Podaj GamerTaga, dopiszę Cię do znajomych. tongue.gif

+Quote Post
1922lechpoznan19...
post Mar 20 2009, 16:51
Post #28

Użytkownik

No to pięknie. Tak coś czułem, że z piratami na te nowe konsole może być syf. Tylko jak mam kupować za 200 zł gry to ... dry.gif

E: Ale z tego co rozumiem ban ( i tego typu podobne blokady na konsole ) grozi mi tylko w tedy, gdy na piratach będę grał przez neta? Tak? Jeżeli tak to spoko. Często wole spotkac się w gronie przyjaciół i pykać, niż trafić na jakiegoś idiotę w sieci.

Ten post został edytowany przez 1922lechpoznan1922: Mar 20 2009, 16:57

+Quote Post
who_me
post Mar 20 2009, 20:50
Post #29

Użytkownik

Bana na xboxie mozesz dostac za granie online na piratach.Offline mozesz grac bez zadnych problemow ,ale dla pewnosci lepiej odlaczac kabel od neta kiedy w dvdromie jest piracka plyta.

+Quote Post
1922lechpoznan19...
post Mar 21 2009, 09:19
Post #30

Użytkownik

No to nie ma jeszcze tragedii. Na takiego pes-a albo inne gry z fajnym multiplayerem można sie szarpnąć wink.gif

+Quote Post
Vadiim
post Mar 21 2009, 14:59
Post #31

Użytkownik

Użytkownik nr: 8,552

XBOX 360 Elite do tego TV z FULL HD + Resident Evil 5 + FIFA 09 [Online 10 vs 10 ] wink.gif Tyle w tym temacie, nic więcej nie trzeba dodawać.. Dziękuje wink.gif)))

Ten post został edytowany przez Vadiim: Mar 21 2009, 15:00

+Quote Post
siano
post Mar 21 2009, 16:11
Post #32

Mesjasz

Grupa: Admini
Użytkownik nr: 3

Jeśli masz zamiar grać po sieci, to zdecydowanie polecam Xbox. Sony, póki co, w sprawach usług sieciowych daje ciała na całej linii.

P.S.
CYTAT(EvilIslands @ Mar 15 2009, 18:10) *
Gadacie bzdury wink.gif , na przerobionym xboxie z zawsze najnowszym flashem można grać w multiplayera normalnie na piratach , i jesli gry maja wszystkie aktualizacje to sie nigdy nie dostanie bana , jedynie jak sie zlapie jakas wersje testowa albo odpali gre dużo przed premierą bo nieraz szybciej są na necie niż wychodzą do sklepów . Znam 2 osoby co grają na xboxie360 na piratach przez neta juz ponad rok i jakoś nie dostali bana , zreszta wystarczy poczytać w internecie że bany to wyjątki , zobaczcie jak mało banów leci na tyle użytkowników xboxa . Xbox360 ma ogólnie 2 wady względem ps3 , gorszy pad ( co kto lubi ) noi strasznie sie grzeje i często pada , trzeba samemu sobie chłodzenie poprawić a to się wiąże z stratą gwarancji ( przerobienie flashem napędu nie jesli przed wyslaniem wgra sie oryginalny flash ) . Ps3 nie przerobisz wogole , i jest mniej gier . pozdro

Propagowanie piractwa. Pozdro.

+Quote Post
sebar23
post Apr 28 2009, 23:38
Post #33

Użytkownik

Użytkownik nr: 15,841

wyjaśnienia rdzenia Ps3 i karty przepraszam fanboji ale to prawda

Kwestia mocy-nic nie jest tak przejmujące jak debil biorący się za porównania. Ja nie jestem elektronikiem ani programistą, ale naprawdę nie jest problemem dowiedzieć się paru rzeczy. Procesor PS3 NIE jest ponad dwa razy silniejszy, bo ma zupełnie inną architekturę. O ile zdołałem zrozumieć skomplikowane gadanie speców, to nie są takie rdzenie jak w procku xboxa (podobne jak w prockach pcetowych), tylko coś jakby "podrdzenie". W skrócie-programowanie tego to droga przez mękę, a procesor nie był stworzony do gier. Do tego oczywiście nikt nie wspomniał, że grafika Xboxa ma ujednolicone shadery, a w PS3 są podzielone pixele i vertexy jak w starych kartach graficznych. Oprócz tego PODOBNO (nie zweryfikuję tego, bo jak pisałem-nie mam odpowiedniego wykształcenia) architektura PS3 ma kilka wąskich gardeł (głównie szyny), które też przeszkadzają. I póki co ogólna opinia jest taka, że multiplatformy wyglądają lepiej na X0.

Tyle, że kogo to kurwa obchodzi? Konsole są od tego, żeby na nich grać, a nie liczyć gniazdka USB. Mam X0, które muszę naprawić nawiasem mówiąc i marzy mi się PS3. Bo na X0 nie zagram w Folklore, Uncharted, Ratcheta, MGS4, Killzone 2, Resistance 2, God of War 3, MAG i parę innych. I odwrotnie-mam ochotę dorwać w końcu Halo 3, przejść obie części Gearsów, Fable 2, Halo Wars i jakieś inne też się znajdą. Fanboizm jest niezdrowy, tu chodzi o zabawę.

A co do twojego pytania z pierwszego posta-Sony zasłużyło na niechęć. Ściema z renderami, opóźnienia sprzedaży, bardzo wolny wypływ gier, ściema z padami, ściema z wsteczną kompatybilnością, pieprzenie o middle-genach i ogólne podejście a'la pan świata. I się zemściło, mają za swoje, patrząc na statystyki sprzedaży. Osobiście liczę na wyrównaną walkę z MS, konkurencja jest zbawienna, a obie firmy zapewniają dopływ świetnych gier. I mam nadzieję, że odeprą tego cholernego potwora Wii, który jest na najlepszej drodze do zamordowania rynku normalnych gier.

+Quote Post
kaczor
post May 23 2009, 11:49
Post #34

Użytkownik

Użytkownik nr: 1,602

Ja co prawda nie mam ani xboxa ani ps3, ale czesto gram u kumpli na jednej i drugiej i co prawda x jest tanszy ale tak naprawde tylko pozornie. Juz sie nie bede wglebial w jakies szczegoly typu ilosc rdzeni czy wykorzystany lub niewykorzystany potencjal, ale ps3 jest po prstu wygodniejszy w uzyciu. Nic nie trzeba dokupowac a przy x'ie moj kumpel wydal jeszcze ze stowe jak nie lepiej na jakies dodatki (chociazby akumulatorki w padach...). PS3 na wbudowany bluetooth, do x'a trzeba dokupowac jakas karte sieciowa (ktora tez tania nie jest) zeby polaczyc bezprzewodowo x'a. Do tego dochodzi platna usluga Xbox Live oraz dziwny krzyzak w padzie (choc to juz kwestia gustu) przez ktorego wiekszosc moich kumpli ktora grala na ps3 sie zrazila do x'a (chodzi mi o gre w pes'a, czasami zamiast podac do przodu wychodzi jakies dziwne zagranie do tylu albo na ukos). Sam sie kiedys zastanawialem czy kupic x'a czy ps3 i sklanialem sie ku xboxowi ale majac stycznosc z obydwoma wybralbym zdecydowanie ps3. Choc moim zdaniem kompa i tak nic nie przebije biggrin.gif

+Quote Post
coley
post May 23 2009, 12:11
Post #35

Użytkownik

Użytkownik nr: 2,738

imo ps3>xbox360
ps3 jest bardziej przyszlosciowa, duzo mniej awaryjna, net za darmo(w sensie zero abonamentow)
a co do posta o tym ze gry drogie to fakt ale jesli mowimy o nowych prosto ze sklepu
nic nie stoi na przeszkodzie kupywac uzywane chocby z allegro
wszystkie moje gry kupilem na allegro za zadna nie dalem wiecej niz 110 zl a mam takie tytuly jak Gta4,Fifa 09 czy MGS 4
z zadna nie bylo problemow (super przesylka, stan idealny, 100% sprawnosci)
co do grafiki na xboxie chyba narazie jeszcze jest min. lepsza glownie ze wzgledu na antyaliasing
pozdrawiam

+Quote Post
snake
post May 23 2009, 12:33
Post #36

Użytkownik

Użytkownik nr: 233

Ja mam x360 i nie kupiłbym ps3 ze względu na:
- mniej gier w stosunku do xa 360.
- jedyna gra dla której byłbym skłonny kupić ps3 to mgs4 i gt, choć tą drugą grę świetnie zastępuje fm2.
- na x-a jest o wiele więcej polskich gier
- możliwość przerobienia (flash napędu) i granie po necie na kopiach zapasowych.
- x360 jest tańszy, choć jak wspomniał ktoś wyżej nie zawiera kilku rzeczy jakie ps3 ma od razu, ale kto powiedział że bez tego nie da się żyć.

Jeszcze kilka lat temu nigdy bym nie pomyślał że nie będę skłonny co do kupna konsoli sony.
Teraz prawie wszystkie gry wychodzą na obie konsole (do tego większość ma minimalnie lepszą grafikę na x360).
Kto by pomyślał kiedyś że GTA, PES, czy tekken wyjdzie na inną konsolę niż SONY?

+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 17th January 2018 - 23:14