IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
Fight Night 3 Na Emulatorze
grigor121
post Jun 27 2008, 21:25
Post #1

Użytkownik

Grupa: Użytkownicy
Użytkownik nr: 9,846

Otoz mam pytanie. Mam zamiar sciagnac gre fight night 3 na ps2 i grac w nia na emulatorze pcsx2. Widzialem i czytalem ze ludzie tak graja ale pozostaje kwstia sprzetu. Mam takiego kompa:
procesor 2800 Athlon
karta 512 mb radeon 2600 pro HD
1 gb ram
reszta napewno malo istotna niewiem czy sciagac bo niewiadomo czy bedzie to dzialac w miare szybko ( chodzi o fps)
moglby ktos mi powiedziec czy bedzie szybko dzialac i ile fps musi byc aby gra fajnie plynnie dzialala.
Go to the top of the page

+Quote Post
Kettger
post Jul 9 2008, 19:50
Post #2

Użytkownik

Użytkownik nr: 10,892

Ja jakieś 2 miesiące temu (jak jeszcze nie miałem XboXa 360) ściągnąłem tę grę i także próbowałem odpalić na PCSX2. Cóż... na Core2Quad Q6600, 2GB Ramu i GeForce8600GT chodziło to dosyć biednie... także nie polecam, o ile nie macie kompa - rekina. Kupcie X360 to pogramy razem na Live w FNR3. Jest naprawdę super.

+Quote Post
BadNewz
post Jul 9 2008, 20:54
Post #3

The Real Deal

Grupa: Zbanowani
Użytkownik nr: 10,984

Wydaję mi się, że wiele tu zależy od wersji emulatora oraz pluginów jakie do niego 'wsadzimy', słyszałem też, że procesory dwurdzeniowe są bardziej 'przystosowane' do tego typu ''urozmaicenia rozrywki'' tongue.gif ; grałem u kumpla w Budokai Tenkaichi 3, ale na normalnym procku i grało się bardzo dobrze, ale wiele zależało od ustawień i jak wcześniej pisałem programu i pluginów. Pewnie na dwurdzeniowym procesorze byłoby ze 3 razy lepiej, ale naprawdę nie było źle. Więc jeśli już się zdecydujesz to kluczowa może być pomoc ze strony kogoś kto zna się trochę lepiej niż Ty (zaznaczam, że mogę się mylić bo przecież sam możesz być tą właśnie osobą tongue.gif tongue.gif).

+Quote Post
Kettger
post Jul 16 2008, 15:19
Post #4

Użytkownik

Użytkownik nr: 10,892

CYTAT(BadNewz @ Jul 9 2008, 21:58) *
Wydaję mi się, że wiele tu zależy od wersji emulatora oraz pluginów jakie do niego 'wsadzimy', słyszałem też, że procesory dwurdzeniowe są bardziej 'przystosowane' do tego typu ''urozmaicenia rozrywki'' tongue.gif ; grałem u kumpla w Budokai Tenkaichi 3, ale na normalnym procku i grało się bardzo dobrze, ale wiele zależało od ustawień i jak wcześniej pisałem programu i pluginów. Pewnie na dwurdzeniowym procesorze byłoby ze 3 razy lepiej, ale naprawdę nie było źle. Więc jeśli już się zdecydujesz to kluczowa może być pomoc ze strony kogoś kto zna się trochę lepiej niż Ty (zaznaczam, że mogę się mylić bo przecież sam możesz być tą właśnie osobą tongue.gif tongue.gif ).

Ta, tyle, że ja mam czterordzeniowy... ;P

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 20th January 2018 - 04:12