IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
Pegazus, Amiga i inne klasyki, Czyli o tym co było, a już nie wróci
tomaj
post Feb 3 2010, 21:41
Post #21

Użytkownik

Grupa: Ligowiec
Użytkownik nr: 11,610

CYTAT(Jamnik @ Feb 3 2010, 21:41) *
Mam jeszcze jedno pytanko, odnośnie gry. Tym razem na NES. Panowie powiedzcie mi taką rzecz, czy wiecie może co to za gra, gdzie biło się takimi śmiesznymi ludzikami, coś japońskiego na pewno. Można było chwytać butelki, opony patyki, kamienie itp. Zdarzały się wyścigi tych gostków (nawet na 4 mozna popykać), były hokeje z tej serii, koszykówka o ile pamiętam.

Pamiętam, miałem to na pegasusie, zarówno wyścigi jak i piłkę nożną. Pamiętam, że piłka się zwała "Goal!". Niestety nie wiem gdzie mam swoje kardridże, więc Ci nie sprawdzę tego tytułu sad.gif No ale gierka fajna była. Sport na inaczej biggrin.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
GooFy
post Feb 10 2010, 00:46
Post #22

och vargtimmen här

Grupa: Użytkownicy
Użytkownik nr: 5,302

CYTAT(lowrider @ Jan 18 2010, 15:03) *
Contre to bez zająknięcia bez straconego życia mogę przejść  happy.gif

pamiętacie może tytuł gierki gdzie chodziło się facetem tylko w lewą stronę po ciemnych komnatach, jak dobrze pamiętam raz niebieskim a raz czerwonym. Miał takie ruchy a'la karateka biggrin.gif

Może to być "Kung_Fu"
Co do mnie to oczywiście Pegazus, Nes czy jak kto woli. I gry przy których łezka w oku się kręci. Takie jak:
Rodzina Adamsów, Adventure Island 1-3, Contra, Felix The Cat, Jurassic Park i tu przerwa. Park Jurajski, jest w niej coś, czego nigdy nie pojmę, doskonała muzyka, gameplay bije na głowę nie jedną dzisiejszą grę. Jak byłem mały to strasznie bałem się głownego menu (kto grał ten wie smile.gif ). Co tam jeszcze było... Żółwie Ninja 1 i 2, fajnie grało się w grę która nazywała się "Golf". Tiger Woods 10 wymięka. Było tego baaardzo dużo, kiedyś może napiszę jakiś referat biggrin.gif.

+Quote Post
rafios
post Mar 21 2010, 17:47
Post #23

Użytkownik

Użytkownik nr: 1,213

CYTAT(Jamnik @ Jan 17 2010, 18:15) *
Przy okazji mam pytanie, czy ktoś z użytkowników orientuje się, jak nazywa się gra na Amigę; fabuła polega na tym że biega się pingwinkiem, w górę zamku, wchodząc po kolei do poszczególnych drzwi. Przeciwnikami były jakieś misie, czy zmagaliśmy się w krainie słodyczy. Cechą charakterystyczną tego pingwinka było to, że potrafił się "wydłużać" (taka rura czy coś). Mam nadzieję, że znawcy będą wiedzieli o co chodzi.

James Pond II wink.gif jesli chodzi o amige to mam jeszcze swoja 500 na chodzie i niedawno w nia napierniczalem i powiem wam... klimat nie z tej ziemi biggrin.gif jednak jakby nie patrzec to jakies 8 lat na niej spedzilem tongue.gif (w swosa jestem mistrzem xD)
pzdr dla wszystkich fanow amigi wink.gif

+Quote Post
kkkarolekkk
post Mar 21 2010, 20:42
Post #24

Użytkownik

Użytkownik nr: 17,059

CYTAT(Jamnik @ Feb 3 2010, 21:41) *
Mam jeszcze jedno pytanko, odnośnie gry. Tym razem na NES. Panowie powiedzcie mi taką rzecz, czy wiecie może co to za gra, gdzie biło się takimi śmiesznymi ludzikami, coś japońskiego na pewno. Można było chwytać butelki, opony patyki, kamienie itp. Zdarzały się wyścigi tych gostków (nawet na 4 mozna popykać), były hokeje z tej serii, koszykówka o ile pamiętam.

Jak sie nie myle to chodzi Ci o gry z serii Nekketsu ;]

Prosze bardzo.

http://www.sendspace.com/file/jmq5ks

+Quote Post
Jamnik
post Mar 22 2010, 13:55
Post #25

Absolwent WSRH!

Grupa: Patchmaker
Użytkownik nr: 7,647

CYTAT(kkkarolekkk @ Mar 21 2010, 20:46) *
Jak sie nie myle to chodzi Ci o gry z serii Nekketsu ;]

Prosze bardzo.

http://www.sendspace.com/file/jmq5ks

Dziękuje śliczne happy.gif

+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 17th January 2018 - 23:12