IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

11 Stron V  « < 9 10 11  
Reply to this topicStart new topic
PowerPatch season 2009/2010., Download.
Orange_91
post Dec 18 2010, 12:40
Post #201

POL-EVO TEAM

Grupa: Patchmaker
Użytkownik nr: 3,824

CYTAT(mar1988cin @ Dec 18 2010, 12:39) *
Potwierdzam, że pod Windows 7 wszystko ładnie śmiga smile.gif Tak wogóle to do czego służą pliki e_sound i e_text? W instrukcji PowerPatcha nie ma żadnej informacji o tym jak je wgrać. Za co są odpowiedzialne te pliki i za jakie trzeba je podmienić? Jeżeli wgram jakiegoś nowego OF aktualizującego składy na sezon 2010/2011 to pojawią się jakieś problemy z PowerPatchem?

Jeżeli posiadasz polską wersję językową, to nie używasz plików e_sound e_text.
Go to the top of the page

+Quote Post
mar1988cin
post Dec 18 2010, 13:38
Post #202

Użytkownik

Grupa: Użytkownicy
Użytkownik nr: 15,978

Rozumiem. A czy wyszedł jakiś OF ze składami na obecny sezon pod PowerPatcha 2009/2010?

+Quote Post
Orange_91
post Dec 18 2010, 14:32
Post #203

POL-EVO TEAM

CYTAT(mar1988cin @ Dec 18 2010, 13:42) *
Rozumiem. A czy wyszedł jakiś OF ze składami na obecny sezon pod PowerPatcha 2009/2010?

Nie.

+Quote Post
tomiik
post Dec 29 2010, 15:22
Post #204

Użytkownik

Użytkownik nr: 9,138

Witam serdecznie.Mam taki problem.Otóz gram w PES 6 na Power Patchu 2009-2010.Gdy grałem wcześniej gra chodziła bez zarzutów.Od pewnego czasu jak gram mecz to gra po prostu sie tnie i czasami po pierwszej połowie wychodzi do Windowsa.Odinstalowałem już PES i zainstalowałem na nowa ale dalej to samo... :/ Prosze o pomoc.Z góry dzięki

+Quote Post
Orange_91
post Dec 29 2010, 18:09
Post #205

POL-EVO TEAM

CYTAT(tomiik @ Dec 29 2010, 15:26) *
Witam serdecznie.Mam taki problem.Otóz gram w PES 6 na Power Patchu 2009-2010.Gdy grałem wcześniej gra chodziła bez zarzutów.Od pewnego czasu jak gram mecz to gra po prostu sie tnie i czasami po pierwszej połowie wychodzi do Windowsa.Odinstalowałem już PES i zainstalowałem na nowa ale dalej to samo... :/ Prosze o pomoc.Z góry dzięki

Może to nie wina gry a ogólnego stanu systemu? Przeskanuj dysk jakimś antywirusem.

+Quote Post
tomiik
post Jan 1 2011, 17:00
Post #206

Użytkownik

Spróbuje...Dzięki smile.gif

Spróbuje...Dzięki smile.gif

+Quote Post
tomiik
post Jan 1 2011, 17:12
Post #207

Użytkownik

Tylko to raczej nie wina systemu bo formata robiłem i też nie pomógł... sad.gif

+Quote Post
CKM KING
post May 5 2011, 17:43
Post #208

Użytkownik

Użytkownik nr: 36,442

Witam, czy ma może ktoś w miarę aktualnego OF-a do PowerPatcha? głównie to pytanie kieruje do autorów, może posiadacie uaktualnione składy. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś podzielił się swoim of-em i myślę że nie tylko ja, bo jest spora grupa osób która uważa że ten patch jest najlepszym patchem z pośród wszystkich za co wielkie dzięki bo dzięki temu PES6 cały czas cieszy się tak wielką popularnością. Pozdrawiam

+Quote Post
Orange_91
post May 5 2011, 17:52
Post #209

POL-EVO TEAM

CYTAT(CKM KING @ May 5 2011, 18:47) *
Witam, czy ma może ktoś w miarę aktualnego OF-a do PowerPatcha? głównie to pytanie kieruje do autorów, może posiadacie uaktualnione składy. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś podzielił się swoim of-em i myślę że nie tylko ja, bo jest spora grupa osób która uważa że ten patch jest najlepszym patchem z pośród wszystkich za co wielkie dzięki bo dzięki temu PES6 cały czas cieszy się tak wielką popularnością. Pozdrawiam

Ja osobiście takowego ofa nie posiadam, gdyż nie gram już w PES6, ale może ktoś z posiadających patcha uaktualniał składy na własną rękę. smile.gif

+Quote Post
CKM KING
post May 5 2011, 18:12
Post #210

Użytkownik

Dzięki za szybką odpowiedź, Orange_91 może orientujesz się jaki będzie, jaki zapowiada się, najnowszy patch do tej odsłony PES-a? czy dobrze myślę że ma to być Old Boys Patch?

+Quote Post
Orange_91
post May 5 2011, 18:18
Post #211

POL-EVO TEAM

CYTAT(CKM KING @ May 5 2011, 19:16) *
Dzięki za szybką odpowiedź, Orange_91 może orientujesz się jaki będzie, jaki zapowiada się, najnowszy patch do tej odsłony PES-a? czy dobrze myślę że ma to być Old Boys Patch?

Osobiście teraz praktycznie nie interesuję się sceną PESa6. Ale właśnie słyszałem, że E9 z chłopakami coś szykują, ale o to powinieneś ich popytać. Poza tym możesz poszukać na evo-web jakichś nowych dodatków.

+Quote Post
CKM KING
post May 5 2011, 19:12
Post #212

Użytkownik

Rozumiem, nie pozostaje nic innego jak czekać na nową odsłonę któregoś z patchy ( dodatki z evo-web są ok, ale to nie to samo co cały patch, poprostu jestem zdania że polskie patche są najlepsze a te waszego wykonania to mistrzostwo świata chodzi mi o PowerPatcha i OE patch, chociaż kiedyś byłem innego zdania ale pograłem i zrozumiałem czy się różnią od innych patchy, są bardziej realistyczne! ) lub uaktualnić samemu, staty można uaktualnić sobie samemu bo to żaden problem ale z dodawaniem nowych zawodników i twarzy jest problem bo o tym nie mam zielonego pojęcia a to nowi zawodnicy są istotni przy uaktualnieniu

+Quote Post
KnightRider
post Oct 9 2011, 19:03
Post #213

Użytkownik

Użytkownik nr: 17,304

A ja mam pytanie do wszystkich ma może ktoś jeszcze ten patch na dysku i mógłby udostępnić poprzez torrenty.??? Wystawić na stronie thepiratebay.org. Bo ja bardzo potrzebuje tego patcha. Z góry dzięki. smile.gif

+Quote Post
peskamp
post Oct 21 2011, 22:43
Post #214

Użytkownik

Użytkownik nr: 51,581

Cześć.

Jakiś czas temu postanowiłem sprawdzić czym jest Pro Evolution Soccer i zacząłem od 6, uznawanej przez wielu za najlepszą edycje.
Gra cudowna, brakowało mi tylko realistycznych drużyn i lig dlatego zainteresowałem się PowerPatchem.
Gram na nim już ponad miesiąc, zainstalowałem wszystkie dodatki.

Może wymienię rzeczy które mi się nie podobają, tak będzie krócej..

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to wykorzystane przyśpiewki, a raczej ich jakość.
W meczach reprezentacji (nie wiem czy wszystkich ale grałem mecze z udziałem Polaków i Hiszpanów i kilku innych)
przyśpiewki są za głośne, kiepsko nagrane, zagłuszają komentarz, często się zdarza słyszeć jedynie szum czego przyśpiewkami raczej nazwać nie można. Akurat w opcjach w przypadku meczy towarzyskich można ustawić ilość kibiców i tym zniwelować trochę głośność przyśpiewek, ale w innych trybach tego się chyba zrobić nie da.
Jeżeli chodzi o ligę hiszpańską (tam rozegrałem cały sezon) przyśpiewki są bez zarzutu, co do reszty, nie wiem.

Gre wywala mi do windowsa, gdy np w trybie 'Liga' przechodzę do opcji ustawień drużyny w najbliższym meczu. Lub czasem mecz wejdzie, ale bez dźwięku, aż w końcu się zawiesi. (Zdarza się to bardzo rzadko)

Trochę mniej obiektywnie...

Muzyka w menu głównym, jeden kawałek, jakiś rap USA ? Bardziej to pasuje do NBA niż do piłki nożnej, drażni mnie ta nuta niemiłosiernie, a tak poza nią ścieżka dźwiękowa idealnie dobrana. Świetna muzyka w powtórkach w przerwie i po meczu.

Polski komentarz w wykonaniu Szpakowskiego i Szaranowicza chociaż dużo lepszy od Borka i Kołtonia, i tak wciąż za słaby aby go normalnie słuchać. Ja gram na angielskim, dużo bardziej emocjonalnym komentarzu Cliva i Andiego z Fify, autorstwa Nack22. I innym też go gorąco polecam.

Także poza przyśpiewkami, polskim, a nie angielskim komentarzem, muzyką w menu głównym ten patch genialnie dopełnia PES'a.

Jeszcze zastanawia mnie to jak twórcy PowerPatcha aktualizowali statystyki poszczególnych piłkarzy (kosmetyka czy rewolucja ?)
Nie mam teraz przed sobą czystej wersji PES'a, a gram w niego nie długo. Więc pytanie czy jak wrócę do czystego PES'a to nie odczuje zbytnio różnicy w umiejętnościach tych samych zawodników...

+Quote Post
Orange_91
post Oct 22 2011, 08:23
Post #215

POL-EVO TEAM

CYTAT(peskamp @ Oct 21 2011, 23:47) *
Cześć.

Jakiś czas temu postanowiłem sprawdzić czym jest Pro Evolution Soccer i zacząłem od 6, uznawanej przez wielu za najlepszą edycje.
Gra cudowna, brakowało mi tylko realistycznych drużyn i lig dlatego zainteresowałem się PowerPatchem.
Gram na nim już ponad miesiąc, zainstalowałem wszystkie dodatki.

Da się tego patcha jeszcze w ogóle pobrać? Powiem Ci, że ten patch jest bardzo stary, robiliśmy go bodajże ponad rok temu i składy są bardzo nieaktualne.

Może wymienię rzeczy które mi się nie podobają, tak będzie krócej..

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to wykorzystane przyśpiewki, a raczej ich jakość.
W meczach reprezentacji (nie wiem czy wszystkich ale grałem mecze z udziałem Polaków i Hiszpanów i kilku innych)
przyśpiewki są za głośne, kiepsko nagrane, zagłuszają komentarz, często się zdarza słyszeć jedynie szum czego przyśpiewkami raczej nazwać nie można. Akurat w opcjach w przypadku meczy towarzyskich można ustawić ilość kibiców i tym zniwelować trochę głośność przyśpiewek, ale w innych trybach tego się chyba zrobić nie da.
Jeżeli chodzi o ligę hiszpańską (tam rozegrałem cały sezon) przyśpiewki są bez zarzutu, co do reszty, nie wiem.

No cóż takie wtedy były dostępne. Niektóre przyśpiewki robiliśmy sami, ale większość pochodziła z zagranicznych chantspacków.

Gre wywala mi do windowsa, gdy np w trybie 'Liga' przechodzę do opcji ustawień drużyny w najbliższym meczu. Lub czasem mecz wejdzie, ale bez dźwięku, aż w końcu się zawiesi. (Zdarza się to bardzo rzadko)

To już raczej wina kitservera, o ile pamiętam to przez niego gra czasem wywalała.

Trochę mniej obiektywnie...

Muzyka w menu głównym, jeden kawałek, jakiś rap USA ? Bardziej to pasuje do NBA niż do piłki nożnej, drażni mnie ta nuta niemiłosiernie, a tak poza nią ścieżka dźwiękowa idealnie dobrana. Świetna muzyka w powtórkach w przerwie i po meczu.

A no bo był tam chyba jeden kawałek z NBA. biggrin.gif

Polski komentarz w wykonaniu Szpakowskiego i Szaranowicza chociaż dużo lepszy od Borka i Kołtonia, i tak wciąż za słaby aby go normalnie słuchać. Ja gram na angielskim, dużo bardziej emocjonalnym komentarzu Cliva i Andiego z Fify, autorstwa Nack22. I innym też go gorąco polecam.

No cóż tak już komentują Ci panowie. Nic się nie da poradzić. smile.gif

Także poza przyśpiewkami, polskim, a nie angielskim komentarzem, muzyką w menu głównym ten patch genialnie dopełnia PES'a.

Jeszcze zastanawia mnie to jak twórcy PowerPatcha aktualizowali statystyki poszczególnych piłkarzy (kosmetyka czy rewolucja ?)
Nie mam teraz przed sobą czystej wersji PES'a, a gram w niego nie długo. Więc pytanie czy jak wrócę do czystego PES'a to nie odczuje zbytnio różnicy w umiejętnościach tych samych zawodników...

Statystyki są ze strony pesstatsdatabase (czy jakoś tak) i jest spora różnica w stosunku do czystej gry.

Podsumowując proponuję zaopatrzyć się w jakiś nowy patch, bo PP jest już stary i mocno nieaktualny. I co najważniejsze niestety nie będzie aktualizowany.

+Quote Post
peskamp
post Oct 23 2011, 19:46
Post #216

Użytkownik

Użytkownik nr: 51,581

PowerPatcha bez problemu ściągnąłem z Megaupload, wszystkie linki są tam aktywne.
Co do innego patcha, poszukam, aktualne składy przydały by się smile.gif ale nie są konieczne.

+Quote Post
Michcio89
post Jan 29 2012, 14:28
Post #217

Użytkownik

Użytkownik nr: 17,430

Sory że odkopuje ale wróciłem do pes 6 może ktoś dać reupa??

+Quote Post

11 Stron V  « < 9 10 11
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 17th January 2018 - 15:58